#1 2008-02-11 23:14:44

Vertus888

Administrator

5292213
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 30

Jak zacząć przygode z Q3

Witam ...
Jako jeden z nowicjuszy a na pewno pierwszy na tym forum pragne napisać coś od siebie w tym wątku .

Na pocżątku należy zainstalowac gre Q3 A a później to już tylko  ..systematycznośc,  pomoc starych wyjadaczy , zaangażowanie i same chęci ...

Gra jest dosyć trudna więc nie rezygnujcie jeśli nie mozecie trafić w przeciwnika .. ja też na początku nie mogłem... nie rezygnujecie jeśli ktos Was wyrzuci z serwera albo nazwie Was Noooooooooooobem albo lamą... dla potencjalnego gracza, który spędza na q 3 polowe swojego życia jędziecie na początku tylko frajerami , którzy biegają bez celu i nie wiedzą po co ...

musze przyznać ,że ja też sie spotkalem z niechęcią innych graczy ,,, w końcu wchodząc na serwer  czasem zajmowalem miejsce ich znajomych , którzy nie mogli sie dołączyć do gry z braku miejsca na danym serwerze... (limit  graczy ).

Propunje pograć na początek z botami albo na DM  a jak już poprawicie celność to najlepiej poprosić jakiegoś życzliwego " starego wyjadacza" zeby udzielił Wam kilku rad...albo napiszcie nam na forum - napewno pomożemy... nikt od razu nie był najlepszy :-). Ja gram od niedawna i mój poziom gry w skali od 1 - 10 oceniam na 1,5 :-) , ale nie rezygnuje i wy też nie rezygnujcie , bo to super zabawa i można poznać fajnych ludzi.

p.s dziękuje tym którzy mi pomogli zacząć grać i zapoznali mnie z komendami i tajnikami gry .. ( szczególnie B3TS -ie , bo dzięki niemu ciągle gram  :-)

Zasada numer 1 nowicjusze . nie poddawać sie ... gdy sie poddacie to nigdy nie poczujecie tej satysfakcji gdy na 10 strzałów bedzicie trafiać 8 celnie a już nie wspomne o satyswakcji gdy zaczniecie "niszczyć " kogoś kto Was wczesiej wyrzucał z servera albo kierował w Waszym kierunku jakieś głupie uwagi ...

Do boju  i ....................  Żadnych jeńców :-D


Kickboxing-Quake 3 - nie ważne co .. ważne,że ... Żadnych jeńców...

Offline

 

#2 2008-02-17 10:04:00

blink

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 47

Re: Jak zacząć przygode z Q3

Dobrze powiedziane. Sluchajcie sie tego Pana, bo kiedys jego porady beda na wage zlota. Pozdrawiam Vertusa i zachecam do dzielenia sie z innymi jak najwiecej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plogród zimowy.